kopírování a tisk

Kopírování A tisk

Poskytování kopírovacích služeb patří již mezi naše tradiční činnosti. Jsme vybaveni barevnými produkčními kopírkami/tiskárnami, které nám umožňují kvalitně provést většinu zakázek. Na vlastní tisk navazují další operace realizované na ručních strojích – stohový řez, šití, bigování, perforace, laminace. Vytištěné dokumenty vám rádi svážeme do kroužkové, drátěné či pevné vazby. Vyškolený personál vám poradí s konkrétní realizací. Provádíme tisk z běžných médií – Flash Disk, CD/DVD, e-mail.

kopirka

Datové formáty pro tisk

Pro tisk z dodaných dat akceptujeme formát zejména *.pdf, potom *.doc, *.tif, *.jpg a některé další typy po konzultaci s personálem. Preferujeme formát *.pdf, jelikož eliminuje možné posuny a chyby vzniklé otevřením mimo vaši zdrojovou aplikaci. Je proto i průmyslovým standardem.

Je třeba počítat s tím, že kopírky/tiskárny neumožňují „bezokrajový“ tisk. Pro kvalitní výstup samozřejmě důležitá kvalita dodaných dat. Nejste-li si jistí s přípravou tiskových dat, svěřte raději předtiskovou přípravu nám, zaručíme vám profesionální výsledek.

- přehled produktů -

Nejčastěji požadované služby copyshopu

kopírování

Jsme vybavení produkčními kopírkami a tiskárnami, které umožňují rychlé a kvalitní kopírování.

tisk z vašich dat

Provedeme tisk z Vámi do daných dat ve velikosti od A4  až po velké výkresové formáty.

Skenování

Skenování

Dokumenty do velikosti A3 Vám naskenujeme a uložíme na vybrané médium či odešleme na e-mail.

Vazba, laminace

Vazba, laminace

Vytištěné materiály Vám zalaminujeme či svážeme do kroužkové, drátěné nebo pevné vazby.

- fotogalerie -

COPYSHOP – MIX FOTOGRAFIÍ