diplomové práce

PEVNÁ VAZBA

Služby našeho copyshopu jsme rozšířili o pevnou vazbu. Nejčastější aplikací je vázání diplomových (rigorózních, absolventských…) prací. Vazbu tvoří pevné desky potažené knihařským plátnem spolu s hřbetem ve stejné úpravě. Nabízíme nyní potah modrý, černý, zelený a červený.

Desky i hřbet můžeme potisknout technikou ražby horkou fólií – barva stříbrná a zlatá. Potisk je realizován klasickou „zlatičkou“, která na rozdíl od digitálního stroje vytlačí do potiskovaného materiálu reliéf.

Další aplikace – kroniky, menu, sbírky zákonů … všude tam, kde je od vazby vyžadován perfektní vzhled a odolnost.

diplomky

kompletní servis

Diplomovou práci dodáme „na klíč“ – tedy od vytištění po svázání a potištění desek. Vazbu provedeme i na tisky donesené.

Může se stát, že přes veškerou kontrolu a péči objevíte v již svázané knize chybu. I na tuto eventualitu jsme připraveni – je možné vazbu uvolnit a chybný list vyměnit. Je třeba ovšem počítat s výměnou hřbetu, který je zpravidla touto činností poškozen.

Vazbu vám provedeme do druhého dne od zadání. Pokud víte, že budete předávat práci ke svázání na poslední chvíli, je vhodné si u nás rezervovat desky. Desky pro Vás můžeme i v předstihu potisknout (v tomto případě budeme požadovat zálohu).

- KNIŽNÍ DESKY -

barvy potahů

Modré desky

modrá

potisk stříbrná nebo zlatá

Černé desky

černá

potisk stříbrná nebo zlatá

Červené desky

červená

potisk stříbrná nebo zlatá

Zelené desky

zelená

potisk stříbrná nebo zlatá

- PEVNÁ VAZBA -

malý výběr z realizací

- fotogalerie -

PEVNÁ vazba – mix fotografií