razítka

Automatická a klasická razítka

Výrobou razítek se zabýváme již od počátku 90. let. Nabízíme proto vynikající razítka za zajímavé ceny, osazená tiskovými štočky vysoké kvality vyráběnými moderní laserovou technologií. Našim dlouholetým partnerem – dodavatelem razítkových strojků – je rakouská firma COLOP®. Na námi dodávaná razítka poskytujeme kromě zákonné záruky servis. Disponujeme skladem náhradních polštářků nejen na razítka COLOP®, ale též na základní modely TRODAT®. Samozřejmostí je dodávka speciální strojků TRODAT®, které nemají alternativu v sortimentu COLOP® a naopak. Vedeme rozsáhlý sklad dřevěných ruček, takže můžeme nabídnout výrobu netypických rozměrů razítek. Vyhovíme také každému, kdo preferuje klasickou podobu razítek.

razítka

Elektronické razítko e-mark

Toto je produkt, který vybočuje z naší polygrafické produkce a prodáváme jej jako dlouholetý partner COLOP®. Jedná se o elektronické zařízení – ruční barevnou tiskárnu, která umožňuje podobně jako razítko označovat dokumenty, vytvářet štítky, číslovat…
Colop e-mark spolupracuje s mobilní aplikací, ve které si můžete razítko navrhnout, spravovat databázi vašich „otisků“, upravovat parametry „razítkování“.
Pro lepší představu o produktu vám e-mark předvedeme. Na prezentaci si připravte okolo 20 minut.

- přehled produktů -

Atomatická a klasická razítka, E-mark

automatická razítka

Automatická (samonamáčecí) razítka COLOP®. Standardní, datumovky, číslovačky…

razítka klasická

KLASICKÁ razítka

Razítka tradičního vzhledu, možnost vlastních rozměrů.

COLOP® e-mark

COLOP e-mark

Elektronické razítko – ruční barevná tiskárna.

RAZÍTKA

RAZÍTKA, Polštářky, štočky...

- fotogalerie -

Razítka – mix fotografií