+   úvodní strana
+   tisková produkce
+   řezaná reklama +   velkoplošný tisk
+   razítka
+   kopírovací centrum +   diplomové práce
+   buttony, sublimace
+   naše realizace
+   kontakty
e-shop reklamní dárky   reklamní dárky (e-shop)
        

Aktuální informace:

19.06.2019  V průběhu 27. týdne (od 1. do 4. července 2019) z technických důvodů nebudeme realizovat vazbu DP do 24 hodin. Zakázky přijaté v těchto 4 dnech budou vyřízeny další týden. Děkujeme30.07.2018  Z důvodu každoroční paralýzy centra města atrakcemi Salvátorské pouti budeme mít ve čtvrtek 9.8. a pátek 10.8. zavřeno. Budeme se na vás těšit opět v pondělí 13.8.

Aktuální články:

Seznam všech publikovaných článků zde ..

Velkoplošný tisk:

Náš atelier disponuje novou tiskárnou Roland VS-540i s tiskovou šíří média 137 cm, pomocí které potiskujeme celou řadu materiálů ve vynikající kvalitě – od samolepicích fólií až po bannery. Tiskárna pracuje s ředidlovými inkousty, výtisky jsou proto primárně určeny pro venkovní aplikace. Stroj disponuje ořezem – chová se jako řezací plotter vybavený optikou. Nabízíme tak rychlou a kvalitní výrobu tištěných samolepek s tvarem dle vašeho přání.

Dále nabízíme výrobu samolepek s variabilním textem, který je pro tisk dodáván ve formě tabulek (např. Excel). Typickou aplikací jsou číslované štítky či štítky se jmény, adresami ap. Odolnost grafiky zvyšuje dále laminace fólií s UV filtrem – tu provádíme pomocí rolového laminátoru u některých aplikací automaticky (typicky automobily), u dalších po konzultaci s klientem. Tvarový ořez lze aplikovat i na laminovanou grafiku!

Velmi žádaným produktem jsou bannery (plachtovinové poutače), jsou samozřejmě dodávány buď s nalisovanými očky, případně jako součást roletového přenosného poutače – tzv. rollup banneru.

Protože se často jedná o poměrně rozměrné tisky, je třeba dbát na to, aby podklady byly v dostatečném rozlišení – platí to zejména o fotografiích dodávaných zákazníkem. Jde nám vždy o to, aby výtisk byl co nejkvalitnější. S mnoha detaily si dokážeme poradit, nicméně pokud obrazová informace v souboru chybí, je příslušná úprava buď nemožná, nebo nepřiměřeně náročná – klienta potom samozřejmě informujeme.Články k sekci - Velkoplošný tisk:

Atelier 18 s.r.o., Filištínská 18, 537 01 Chrudim, tel.: 603 831 415, fax: 469 620 711, e-mail | copycentrum, výroba razítek tel./fax: 469 633 596 | e-mail