+   úvodní strana
+   tisková produkce
+   řezaná reklama +   velkoplošný tisk
+   razítka
+   kopírovací centrum +   diplomové práce
+   buttony, sublimace
+   naše realizace
+   kontakty
e-shop reklamní dárky   reklamní dárky (e-shop)
        

Aktuální informace:

19.06.2019  V průběhu 27. týdne (od 1. do 4. července 2019) z technických důvodů nebudeme realizovat vazbu DP do 24 hodin. Zakázky přijaté v těchto 4 dnech budou vyřízeny další týden. Děkujeme30.07.2018  Z důvodu každoroční paralýzy centra města atrakcemi Salvátorské pouti budeme mít ve čtvrtek 9.8. a pátek 10.8. zavřeno. Budeme se na vás těšit opět v pondělí 13.8.

Aktuální články:

Seznam všech publikovaných článků zde ..

Tisková produkce:

Významnou část naší produkce tvoří tiskoviny "na klíč". Dodáváme širokou škálu tiskovin od jednoduchých letáků až po rozsáhlé katalogy s mnohdy náročným knihařským zpracováním (vazba, výsek, parciální lak, atd.).

Tiskoviny připravujeme graficky a následný tisk je realizován formou kooperace
s tiskárnami, nebo v případě nízkých nákladů přímo v našem kopírovacím centru.

Zakázka je realizována tak, že nejdříve s klientem domluvíme a vysvětlíme veškeré požadavky a následně zpracujeme cenovou kalkulaci. V případě, že je cena akceptována začneme s vlastní grafickou přípravou materiálu - opět následují konzultace. Po konečném schválení je zakázka předána do tisku a dodána zákazníkovi.

Klademe velký důraz na kvalitní předtiskovou přípravu. Ilustrace jsou zpracovávány
dle potřeby pomocí Adobe Illustrator® nebo Corel Draw®, bitmapové podklady pomocí Adobe Photoshop®, výsledná sazba v Adobe InDesign®. Důležitější než používaný software jsou však letité zkušenosti a znalosti následně používaných tiskových technologií, pro které jsou data připravována.

Předtiskovou a grafickou přípravu provádíme i pro zakázky, které nejsou tištěny našimi smluvními tiskárnami - typicky inzerce do časopisů, návrhy billboardů apod. Zvláštní kapitolou je příprava grafiky pro webové aplikace - dodávku kompletních www stránek realizujeme v kooperaci s profesionálními programátory.

Naši klienti si velmi často dodávají vlastní obrazový materiál pro zakázku.
Můžeme samozřejmě nabídnout kvalitní nafocení profesionálními fotografy.
Pokud jde o fotografie produktů, jsme vybaveni vlastní fotografickou technologií
(stůl pro bezstínovou fotografii a zábleskové zařízení + dig. zrcadlovka).

Textové podklady přijímáme buď v tištěné podobě nebo zpracované v některém ze standardních textových editorů (např. Word). Pro naši práci je třeba, aby byl dodaný text s minimem (raději bez) formátovacích zásahů (odrážky, barvy, zarovnání, různé velikosti písma apod.).


Články k sekci - Tisková produkce:

Atelier 18 s.r.o., Filištínská 18, 537 01 Chrudim, tel.: 603 831 415, fax: 469 620 711, e-mail | copycentrum, výroba razítek tel./fax: 469 633 596 | e-mail